MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 15496106
nr 1549 6106
Fåtöljer
ett par, 1950/60-tal, Skinn
Kondition: slitage, sprickor
Utrop:
6.000 kr
Såld:
8.800 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:46:49
5.000 kr
5.600 kr
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
7.200 kr
7.400 kr (Budbetjänt)
8.600 kr